Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Originals
Castiga bani cu Originals.ro
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Latest topics
» Pateu show
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2012 12:13 pm by VTX

» TeamSpeak
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeSun Oct 21, 2012 8:20 am by -Sry.?

» GoDzila marele haker
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 13, 2012 5:17 am by -Sry.?

» la mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 5:50 am by -Sry.?

» CE FACEM? MAI JUCAM?
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 28, 2012 9:29 am by Lampa

» Cont de vanzare.
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 15, 2012 1:02 pm by [R]andoom

» Cerere iduri de mess si nr de tell.
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 10, 2012 11:50 am by [R]andoom

» ESL Team (poze membrii)
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 1:24 am by -Sry.?

» onwave haker clan =)))))))))))
CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 2:42 am by Guest


 

 CE FACEM? MAI JUCAM?

Go down 
+7
a1mz0RRR
YaniS
VTX
F221
Lampa
[R]andoom
Marian77
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Lampa
Leader
Lampa


CF-Nickname : [oW]*Lampa
Mesaje : 104
Data de inscriere : 2012-01-22

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeFri Jun 29, 2012 12:47 am

lasai miki ca eu nu inteleg..nu vezi ca nici sa glumesti pe camere nu mai poti...(ma refer la faza cu random)..imediat si-au luat catrafusele si au plecat..in fine..asa e cand cineva iti tabaceste fundul..iti iei lucrurile si pleci.
Back to top Go down
Vizitato
Guest
avatar



CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 2:50 am

Va tot urmaresc de ceva vreme si citesc forumul vostru.Parerea mea este ca "inca"nu sunteti pregatiti de o competitie ca ESL si ca mai aveti mult de munca pana sa ajungeti acolo.O sa reusiti daca nu o sa se nasca un clan de romani ca ROMANIA sau Transilvania unde erau ceva jucatori care stiau cu ce se mananca ESL.Keep dreaming baieti. Smile
Back to top Go down
hYeNa***
Locotenent
hYeNa***


CF-Nickname : [oW]*hYeNa
Mesaje : 32
Data de inscriere : 2012-01-22
Varsta : 32
Localizare : madrid

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 4:24 am

Paca wrote:
Va tot urmaresc de ceva vreme si citesc forumul vostru.Parerea mea este ca "inca"nu sunteti pregatiti de o competitie ca ESL si ca mai aveti mult de munca pana sa ajungeti acolo.O sa reusiti daca nu o sa se nasca un clan de romani ca ROMANIA sau Transilvania unde erau ceva jucatori care stiau cu ce se mananca ESL.Keep dreaming baieti. Smile

baiete sa-mi bag pula daca stiu de unde ai mai iesit si tu ,dar sfatul meu e sa-ti vezi de Mario in continuare fara sa-ti mai bagi degetele pe aici ca poate ti le prinzi
Back to top Go down
Vizitato
Guest
avatar



CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 6:11 am

hYeNa*** wrote:
Paca wrote:
Va tot urmaresc de ceva vreme si citesc forumul vostru.Parerea mea este ca "inca"nu sunteti pregatiti de o competitie ca ESL si ca mai aveti mult de munca pana sa ajungeti acolo.O sa reusiti daca nu o sa se nasca un clan de romani ca ROMANIA sau Transilvania unde erau ceva jucatori care stiau cu ce se mananca ESL.Keep dreaming baieti. Smile

baiete sa-mi bag pula daca stiu de unde ai mai iesit si tu ,dar sfatul meu e sa-ti vezi de Mario in continuare fara sa-ti mai bagi degetele pe aici ca poate ti le prinzi

Fii optimist,decat sa-ti bagi aparatul de pisat care tu il numesti "pula"undeva anume,mai bine te-ai bucura ca te porti ca o "hyena" .Auzi la el ,ce tupeu are minora.Chiar ma distrez cu tine. bounce Stiu ca poti mai mult,doar trebuie sa dovedesti.
Back to top Go down
[R]andoom
Silver
[R]andoom


CF-Nickname : [R]andoom
Mesaje : 42
Data de inscriere : 2012-03-21

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 6:36 am

Paca zimi te rog ce nickname-uri ai mai avut.
Si rog un admin sa verifice ipul si sa vada ce conturi a mai avut pe forum
Back to top Go down
Vizitato
Guest
avatar



CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:05 am

ba Random..tu ai ceva cu Nicknamurile Smile)...vrei sa ii verifici ce ratie au si sa vezi daca ii mai mica decat a ta?..Smile))..ce amuzant poti sa fii Smile)
Back to top Go down
[R]andoom
Silver
[R]andoom


CF-Nickname : [R]andoom
Mesaje : 42
Data de inscriere : 2012-03-21

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:27 am

Vreau sa vad dak il cunosc, dak am auzit de el, sa ma uit pe profil de esl.
Back to top Go down
Vizitato
Guest
avatar



CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:31 am

coaee tu crezi ca toata lumea o jucat ESL?...
Back to top Go down
[R]andoom
Silver
[R]andoom


CF-Nickname : [R]andoom
Mesaje : 42
Data de inscriere : 2012-03-21

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:38 am

Coae odata ce omu spune ca noi nu suntem pregatiti pt esl inseamna ca are cv habar nu ?
Da infn crek e prea complicat pt tn
Back to top Go down
-Sry.?
Silver
-Sry.?


CF-Nickname : *93extrem*
Mesaje : 63
Data de inscriere : 2012-01-23
Varsta : 30
Localizare : Franta (PARIS)

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 7:56 am

Paca dumnezeu sa te futa ..Ce draq vii aici si spargi vb mai ales ca stii ca io cand scriu cv ie CV EVIDENT!! Tu pizda mica lasate de jocu asta fati o viata si lasa pizdele astea mici sa se distreze cum vreau iei asa ca numai sugeti pl,si lasatil pe lampardel si hyena in pace daca nu va fut !!! Nu are rost sa vii aici PACATOSULE si sa te spargi in figuri tu makar nici nu stii ce inseamna ESL tu stii cum joaca lampa cap stress si alti?????Paca ai incredere in TRANSIOLVANIA nu o fost nimik adik abureala cum am zis si 1 voi respecta toti aia care au facut cv NU CARE VB PE LA SPATE SI NU FAC NUME.Sau care sar in figuri pe forum porcarii kestii..Pacatosule ai incredere ai facut o porcarie sa faci cont aici pe forum la Onwave.Daca vrei sa ma iau iar de tn zimi..ULTIMA DATA MI SE PARE ca sio bagat cv in gurita ta idiii.Ce draq vii tu aici sa zici ca nu au fata de ESL sau nush ce TACETI IN PL MEA.Voi nu sunteti uameni la 23-33-50 de ani cati aveti sunteti copiiiiiii,SA LUATI EXEMPLU de la nea*nicu el stie cand ie o limita si cand tre sa se opreasca mereu voi respecta omu ala..

ASA CA CEI CARE NU Au citit nici mesaju meu ala de sus sa ma suga de pl!!!!
Am zis clar

BFT
Back to top Go down
Lampa
Leader
Lampa


CF-Nickname : [oW]*Lampa
Mesaje : 104
Data de inscriere : 2012-01-22

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 8:08 am

gata leam sters contul la cretinii astia 2 ca deja o prea spargeau.mergeti fratilor la oi ca acolo o sa fiti profesionisti..dava dracu de spartii pulii..ca sunteti niste javre ordinare care deja infocau forumul cu acuzatii.Eu vam tot lasat sa va spuneti frustrarile insa miam dat seama intrun final ca sunteti niste creaturi care nu stiu nimic altceva decat sa isi bage pulan mama ce va proiectat.dava dracu de panarame.marsh in alta parte si discutati.aici aveti interzis definitiv
Back to top Go down
Vizitato
Guest
avatar



CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 02, 2012 11:19 pm

93extrem wrote:
Paca dumnezeu sa te futa ..Ce draq vii aici si spargi vb mai ales ca stii ca io cand scriu cv ie CV EVIDENT!! Tu pizda mica lasate de jocu asta fati o viata si lasa pizdele astea mici sa se distreze cum vreau iei asa ca numai sugeti pl,si lasatil pe lampardel si hyena in pace daca nu va fut !!! Nu are rost sa vii aici PACATOSULE si sa te spargi in figuri tu makar nici nu stii ce inseamna ESL tu stii cum joaca lampa cap stress si alti?????Paca ai incredere in TRANSIOLVANIA nu o fost nimik adik abureala cum am zis si 1 voi respecta toti aia care au facut cv NU CARE VB PE LA SPATE SI NU FAC NUME.Sau care sar in figuri pe forum porcarii kestii..Pacatosule ai incredere ai facut o porcarie sa faci cont aici pe forum la Onwave.Daca vrei sa ma iau iar de tn zimi..ULTIMA DATA MI SE PARE ca sio bagat cv in gurita ta idiii.Ce draq vii tu aici sa zici ca nu au fata de ESL sau nush ce TACETI IN PL MEA.Voi nu sunteti uameni la 23-33-50 de ani cati aveti sunteti copiiiiiii,SA LUATI EXEMPLU de la nea*nicu el stie cand ie o limita si cand tre sa se opreasca mereu voi respecta omu ala..

ASA CA CEI CARE NU Au citit nici mesaju meu ala de sus sa ma suga de pl!!!!
Am zis clar

BFT

Dupa cum am spus extreme si in celalalt post,nu ai avut loc nicaieri si bici nu o sa ai.Nu te mai cersi pe aici ca vezi ca nu te baga in seama.Despre mine scrie ce vrei,oricum imi trebuie un traducator sa descifrez ce scrii asa ca nu are importanta.Cu siguranta ne vom intalni pe vreun TS si acolo sa te aud . Coita stii am vrut sa fiu si eu cineva.Mars la kakat ca mamaliga ti-am dat.Cat despre IDIII.......nul,negativ,absent.
Back to top Go down
-Sry.?
Silver
-Sry.?


CF-Nickname : *93extrem*
Mesaje : 63
Data de inscriere : 2012-01-23
Varsta : 30
Localizare : Franta (PARIS)

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 1:16 am

ma pula mica daca ai fi aici cu mn tias arata io Ce inseamna sa nu bagi creanga..Hai sa ne intalnim pula mica ce iesti!! daca iesti asa tare SA vedem ce esti in stare fata in fata..Deja vad 1 escroc care nici nu se prezinta!!!! taci si suge in continuareee
Back to top Go down
VTX
Administrator
VTX


CF-Nickname : VorteX
Mesaje : 63
Data de inscriere : 2011-12-29
Localizare : Ploiesti

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 03, 2012 1:41 am

Bai Pacatosule....cine pizda matii te-a invitat pe tine aici sa ne sugi noua pula?.....daca aveam nevoie de curve ma duceam la kilometru nu intram pe un forum......iesi in rasa matii de tarfa proasta si latra la alta usa

PS:scuzati....i-am dat ban da nu stiu ce eroare au astia la forumuri si daia a putut sa posteze...acum nu o sa mai poata
Back to top Go down
https://cf-onwave.forumgratuit.ro
royal
Membru
royal


CF-Nickname : [oW]*Scooper
Mesaje : 5
Data de inscriere : 2012-02-25
Varsta : 53
Localizare : Transilvania

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: r   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeSat Aug 18, 2012 11:15 pm

VTX si altii care ati crezut ca Lampa a facut ceva folosit, cu ce v-atii ales? cu dusmanie ? Lampa ( Guru si On Wave) si-a bagat pula intr-o comunitate si a plecat. Astfel de oameni nu ar trebui incurajati.
Back to top Go down
Lampa
Leader
Lampa


CF-Nickname : [oW]*Lampa
Mesaje : 104
Data de inscriere : 2012-01-22

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeThu Aug 23, 2012 12:01 pm

ia uite ca sa mai trezit un rasculat Smile)) ... Noi ce neam propus pentru vara asta am si realizat.Ca sa nu reinviem mortii mai bine inchid topicu asta...Daca nu ai observat cand am decis sa nu mai joace unu neam oprit cu totii...ne vom reapuca daca voi mai avea chef si timp de joc dupa luna septembrie cand se va face competitia Winter Cup in ESL..pana atunci dam muzica tare,bem,ne imbatam,futem,platim,ne rezolvam problemele si ne vedem de viata.Ceaules
Back to top Go down
VTX
Administrator
VTX


CF-Nickname : VorteX
Mesaje : 63
Data de inscriere : 2011-12-29
Localizare : Ploiesti

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 24, 2012 12:15 pm

care pwla mea e logica? winter cup in septembrie?.....ma duc draq sa repar repede sania
Back to top Go down
https://cf-onwave.forumgratuit.ro
Lampa
Leader
Lampa


CF-Nickname : [oW]*Lampa
Mesaje : 104
Data de inscriere : 2012-01-22

CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 28, 2012 9:29 am

pai de prin septembrie se organizeaza si pe la inceputu lu noiembrie incepe
ca sunt vreo 3 sesiuni de winter cup.
Back to top Go down
Sponsored content





CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: CE FACEM? MAI JUCAM?   CE FACEM? MAI JUCAM? - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
CE FACEM? MAI JUCAM?
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: onWave? Community :: Rules-
Jump to: